Optymalizacja oraz kontrola nad procesami przepływu prac

      Enfocus Switch w pełni automatyzuje przepływ i jakość plików użytkownika oraz sposób w jaki są tworzone, współdzielone i otrzymywane. Enfocus Switch również integruje i łączy aplikacje producentów “firm trzecich”  (third-party applications) w Workflow użytkownika, łącząc wszystko razem w przepływ prac dopasowany do indywidualnych potrzeb . Switch jest rozwiązaniem  modułowym i otwartym na szeroko rozumianą integrację. Automatyzacja zaczyna się od najistotniejszych i najbardziej wymagających (czasochłonnych) czynności, dając natychmiastowy efekt automatyzacji.

  • Kontrola Workflow użytkownika
  • Znany jest status każdego dokumentu w dowolnym momencie
  • Zwiększa wydajność istniejącego oprogramowania, które już działa po stronie użytkownika


Połącz wszystko ze wszystkim. Switch to jedyna prawdziwa platforma automatyzacji przepływu pracy w druku.

Switch łączy się z:

  • MSI
  • Web-to-Print
  • Impozycja
  • Proofing Online
  • PDF Preflight
  • Archiwizacja
  • Naświetlarnia

Droga do automatyzacji zbudowana jest na połączeniach. Integracja zaczyna się od połączenia systemów biznesowych w jeden zautomatyzowany przepływ pracy. Switch to jedyna platforma, która automatyzuje Twoje procesy niezależnie od aplikacji lub urządzeń do drukowania.

Otwarta platforma

      Łączność zapewniona jest ze wszystkim, niezależnie od tego, czy jest to gotowa instalacja, czy całkowicie niestandardowa kompilacja. Switch to platforma, która umożliwia budowanie przepływu pracy przy użyciu ulubionych aplikacji, wspierana przez globalną sieć partnerów i twórców rozwiązań, którzy integrują i rozszerzają możliwości Switcha.

Moc skryptów

   Switch Scripting otwiera drzwi na oścież. Jeśli informatyk może to napisać, Switch może to zrobić. Niezależnie od tego, czy masz odpowiednie umiejętności, czy zatrudniasz integratora, skrypty to droga do nieograniczonej automatyzacji.

JavaScript — Switch Scripter to zintegrowane środowisko programistyczne, które upraszcza obsługę JavaScript.

Brak ograniczeń — czy to łączność, przesyłanie wiadomości, czy wymiana danych, Switch automatyzuje wszystko, co potrafią Twoje skrypty.

Node.js — korzystaj z zasobów i swobody tworzenia skryptów związanych ze środowiskiem Node.js i pakietami NPM.

Aktualizuje statusy tam, gdzie są potrzebne

        Switch automatyzuje komunikację systemową i zapewnia pulpity nawigacyjne ułatwiające pracę.

Switch wysyła komunikaty o statusie z powrotem do programów W2P i/lub MIS, a także utrzymuje własny status pracy i punkty kontrolne produkcji za pośrednictwem w pełni konfigurowalnego pulpitu nawigacyjnego.