O NAS

     Firma AKON powstała w 1996 roku. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Poza tym posiadamy oddziały we Wrocławiu i Gdyni. Stawiamy na satysfakcję klienta, oferując najwyższej jakości produkty i usługi z dziedziny poligrafii dla drukarń offsetowych, gazetowych i flexo.
Misją naszej firmy jest wdrażanie nowych technologii i kompleksowych rozwiązań poligraficznych, opartych na najnowszych osiągnięciach nauki i technologii. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu światowych firm, które należą do liderów wśród producentów urządzeń, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych.

    Priorytetem naszych działań jest kompleksowa obsługa Klientów począwszy od materiałów eksploatacyjnych, poprzez urządzenia, oprogramowanie, usługi serwisowe i szkolenia.
Specjalne miejsce w naszej ofercie zajmują profesjonalne szkolenia z zakresu zagadnień poligraficznych, w tym standaryzacji druku oraz profesjonalne kursy z funkcjonalności każdego, oferowanego przez nas oprogramowania. Bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszy się oprogramowanie oferowane przez firmę Enfocus. Firma Enfocus dostarcza rozwiązania do inspekcji, edycji, naprawy oraz automatyzacji przepływu plików PDF w istniejących środowiskach Workflow lub nowo projektowanych. Szczegóły tej oferty oraz pozostałych tematów znajdą Państwo w zakładce Szkolenia.

    Zajmujemy się też skupem, sprzedażą i serwisem urządzeń używanych.
Ciągle doskonalimy i uzupełniamy swoją ofertę, a wyspecjalizowana i z dużym doświadczeniem kadra firmy jest stale do dyspozycji klientów.
Wyrazem dbałości o jakość świadczonych usług są liczne certyfikaty i autoryzacje, a przede wszystkim liczne grono klientów, z którymi mamy przyjemność współpracować od wielu lat.