Wyższa jakość, szybsze przygotowanie do produkcji, większe zyski

Starożytni Rzymianie mieli rację: Czas leci. Szczególnie, jeśli używasz maszyny drukarskiej UV Waterless. Dzięki niej zmniejszysz czas realizacji zleceń dzięki szybszej produkcji i błyskawicznemu suszeniu, co prowadzi do zwiększonej rentowności. Rozszerzysz swoją działalność poza papier i zmaksymalizujesz swoją inwestycję wchodząc na rynki premium, takie jak plastik i inne innowacyjne podłoża. Bezwodny druk UV stoi ponad konwencjonalnymi metodami i zapewnia lepsze rozwiązania.

Bezwodny druk UV z wykorzystaniem płyt Toray zapewnia:

  • Niższy mechaniczny przyrost punktu w porównaniu z konwencjonalnym drukiem offsetowym
  • Ostrzejsze krawędzie punktów, większą spójność obrazu
  • Szybszy czas przygotowania do druku przy zmniejszonej ilości odpadów
  • Krótszy czas osiągnięcia i utrzymania stabilności podczas rozruchu
  • Lepszą gęstość farby UV, dającą mniejszą zmienność kolorów w całym nakładzie

Zarówno Ty, jak i Twoi klienci skorzystacie na dodatkowych zyskach z wysokiej jakości druku soczewkowego, na plastikach lub na innych podłożach w krótkich seriach. Druk zabezpieczający „Secure Printing” dla dowodów osobistych, praw jazdy, stron danych paszportu elektronicznego i kart kredytowych to tylko kilka z unikalnych rynków, na które można wejść.

Klienci o wysokich oczekiwaniach będą zachwyceni, ponieważ druk UV Waterless pozwala na:

  • Większy kontrast druku; ciemne obszary wyglądają na ostrzejsze i głębsze, podczas gdy światła są jaśniejsze i czystsze
  • Szczegóły cieni fotograficznych są wyraźniejsze dzięki zmniejszonemu przyrostowi punktu
  • Dokładniejszą kontrolę kolorów dla bardziej precyzyjnego odwzorowania kolorów
  • Rozdzielczość druku 300 lpi
  • Stabilny kolor podczas całego procesu drukowania.

Druk UV Waterless promuje ekologiczne środowisko

Jako drukarnia Waterless UV, będziesz mógł reklamować swój przyjazny dla środowiska, ekologiczny proces drukowania. Twoje farby drukarskie UV uwalniają do atmosfery niewiele szkodliwych lotnych związków organicznych (VOC), co czyni je bezpieczniejszymi zarówno dla środowiska, jak i dla konsumentów. Badania przeprowadzone w 2006 r. pod nadzorem władz miejskich Tokio wykazały, że druk bezwodny zmniejsza emisję zanieczyszczeń o 75% w porównaniu z konwencjonalnym drukiem offsetowym. Twój zakład będzie zdrowszy dla swoich pracowników i będzie zużywać mniej energii na drukowanie, ponieważ farba jest suszona w procesie natychmiastowego utwardzania. Materiały z nadrukiem UV nadają się również w pełni do recyklingu.