Kilka rzeczy, w których jesteśmy świetni

Z kilkoma tysiącami zainstalowanych licencji, DI-Plot stał się standardową nazwą w przemyśle poligraficznym. Linia produktów InkZone wprowadzona przez Digital Information w 2001 roku umożliwiła setkom drukarni zintegrowanie istniejących i nowych maszyn drukarskich z ich cyfrowymi studiami DTP. Z kolei Epson DJet stał się najbardziej udanym dwustronnym systemem proofingu.

InkZone

Koncepcja InkZone do wstępnego ustawiania stref farbowych na offsetowych maszynach drukarskich ułatwia życie drukarniom, które znacząco oszczędzają makulaturę i zyskują na czasie, a jednocześnie osiągają znaczny wzrost jakości i wydajności produkcji.

Epson DJet

DJet to nowy, innowacyjny system drukujący krótkie serie w wysokiej jakości, a także ultraszybkie rozwiązanie druku atramentowego do dwustronnego druku odbitek próbnych, szczególnie w druku gazetowym. DJet to mądra inwestycja, która przynosi znaczne zyski.

DI-Plot

DI-Plot z obsługą JDF, to doskonały program do proofingu dla szerokiej gamy cyfrowych maszyn drukujących, systemów CtP i naświetlarek do filmów. Każda kolorowa drukarka może być użyta do wydruku. Po raz pierwszy możliwe jest osiągnięcie wiarygodnego wyniku Okay-to-Print w oparciu o oryginalne dane po separacji w RIP. Odbitki próbne są niedrogie, a jednocześnie cechują się najwyższą możliwą precyzją.

Serwis i zarządzanie drukiem

Nasi specjaliści udzielają wszelkiej pomocy w instalowaniu i bieżącej obsłudze produktów oferowanych przez Digital Information. Zajmujemy się szeroko rozumianym zarządzaniem kolorystyką druku, zarówno od strony przygotowalni DTP jak i na maszynie drukarskiej. Wykonujemy standaryzację i optymalizację form drukowych jak i wdrażamy systemy kontroli druku on-line.

Czytaj ulotkę PDF ….

Czytaj ulotkę PDF ….