ALWAN PrintStandardizer

Serwer kontroli procesu druku

ALWAN Print Standardizer umożliwia drukarniom druk w oparciu o standardy, zapewniając zgodność kolorystyczną między urządzeniami drukującymi. Zyskuje się wtedy na jakości, stabilności i produktywności, poprzez w pełni zautomatyzowany serwer standaryzacji drukowania.

  • Spójne i powtarzalne barwy.
  • Przewidywalność koloru.
  • Zgodność ze standardami.
  • Oszczędność czasu i kosztów.
  • Zdalne monitorowanie jakości przez ALWAN Web Interface.
  • Zgodność z ISO 12647, ISO 15339 oraz G7®.


Komunikacja w Workflow

ALWAN Print Standardizer rozpoznaje wymagania druku (wyznaczone cele oraz tolerancje) w dostarczanych pracach, w celu precyzyjnej kontroli druku.

Zgodność ze standardami

ALWAN Print Standardizer wspiera międzynarodowe standardy, Specyfikacje (G7 ® & ISO 12647 & ISO 15339/CGATS TR016) oraz własne wewnętrzne standardy druku drukarni. Kalibracja do standardów daje użytkownikowi możliwość szybkiego osiągania zdolności między wzorcem Proof, a oczekiwanymi barwami w trakcie druku.

Spójność i powtarzalność barw

ALWAN Print Standardizer pozwala na osiąganie spójnych i doskonałych rezultatów drukowania z użyciem farb CMYK, Spot oraz drukowania barw więcej niż 4 farbami, np. Multicolor. Oprogramowanie pomaga również w utrzymywaniu zgodności kolorystycznej w obrębie danej pracy, jak też z nakładu na nakład.

Wysoka jakość reprodukcji koloru

ALWAN Print Standardizer jest dokładnym, zautomatyzowanym i ustandaryzowanym rozwiązaniem, które poddaje korekcie krzywe Dot Gain i balans szarości, eliminując ręczne systemy i związane z tym ludzkie błędy. Jest łatwy do użycia w produkcji, nie ma konieczności stosowania specyficznego paska pomiarowego lub dedykowanej sesji standaryzacji. Technologia HiFi od firmy ALWAN zapewnia kolorom dodatkowym Spot, na konwersje do szerokiego gamutu barw (multichannel). Pozwala to sprostać zamówieniom, o najwyższych oczekiwaniach drukowania żywych kolorów.

Zapewnianie kontroli jakości

Lokalne oraz zdalne raportowanie, umożliwia nieprzerwany nadzór nad drukiem prac oraz maszynami drukującymi przez osoby za to odpowiedzialne.

Broszury produktu

Poniżej prezentujemy informacje techniczne i sposób zastosowania ALWAN PrintStandardizer oraz opis wersji oprogramowania: Ready Edition, Go Edition  z dostępnymi opcjami.