Xitron is a 2020 InterTech Technology Award Recipient for Innovative Excellence

Innowacyjne oprogramowanie RIP dla działów prepress i druku, tworzone od 1997 roku

OFERTA
Przygotowalnia Flexo

Modułowy system Workflow dla studia DTP, specjalnie zaprojektowany do specyficznych aplikacji i zastosowań w produkcji Flexo.

OFERTA
Przygotowalnia Offsetowa

Navigator Harlequin RIP, steruje dowolną naświetlarką CTP oraz wstępnym ustawieniem kałamarzy maszyny offsetowej.

OFERTA
Przygotowalnia Sitodrukowa

Profesjonalny system Workflow dla przygotowalni sitodrukowej, niezależnie od tego, czy pracujemy z filmami, czy z systemami Direct-to-Screen.

RIP-y i systemy Workflow firmy Xitron mogą obsługiwać każdą naświetlarkę CTP

Ustawimy wstępnie kałamarze farbowe za pomocą technologii KeySetter

Raster Blaster TIFF Catcher, konwertuje pliki 1-Bit na formaty rastrowe używane przez każde CTP

Workflow Sierra zbudowany na silniku Adobe (APPE), przeznaczony do prac wielomedialnych.

Unikalny interfejs USB firmy Xitron to klucz do niezależności prepress dla CTP Agfa, AMSKY, Heidelberg, Screen

Navigator DFE steruje drukiem InkJet zapew- niając najwyższą jakość rastrowania, pozycjo- nowania i koloru

Navigator Harlequin RIP

Linia programów Xitron dla druku offsetowego obejmuje całą gamę rozwiązań, od prostych RIP-ów i TIFF Catcherów po w pełni funkcjonalne systemy Workflow. Systemy są skalowalne i konfigurowalne zgodnie z konkretnymi wymaganiami klienta. Daje to możliwości sterowania wieloma urządzeniami, dostarczanymi dziś przez różnych znanych producentów.

XITRON tworzy innowacyjne narzędzia z myślą o wymaganiach drukarni, co oznacza, że funkcjonalność jest oparta na tym, co drukujesz. Niezależnie od tego, czy chodzi o komercyjny druk offsetowy, fleksograficzny, wąskowstęgowy, etykietowy, wielkoformatowy, opakowaniowy czy grafiki specjalistycznej, Xitron projektuje Workflow prepress i narzędzia, które pomagają utrzymać wysoki standard prac. Jeśli chcesz tchnąć nowe życie w starszy system CTP i CTF lub potrzebujesz w pełni funkcjonalnego systemu dla druku cyfrowego, Xitron ma rozwiązania. Takie cechy jak trapping, impozycja, load balancing oraz stabilny podgląd, dają funkcjonalność w Navigator, dostępną w innych RIP’ach jedynie za duże pieniądze. Dzięki niższym kosztom inwestycji m.in. w Upgrade’y firmy Xitron można dostosować koszty do możliwości finansowych. Dealerzy zainstalowali ponad 35 000 RIP-ów na całym świecie, obsługujących urządzenia wyjściowe niemal wszystkich głównych producentów.

Podłącz RIP lub TIFF Catcher do urządzeń

USB Interface

Innowacyjne urządzenie “Blue Box” stanowi połączenie pomiędzy RIP lub TIFF catcher a komputerem do sterowania naświetlarką CTP lub naświetlarką do filmów. Zastępuje starą kartę PCI, która była pierwotnie używana do połączenia komputera z maszyną. Dostępne są interfejsy zamienne dla programów Xitron Navigator RIP, RTI RIP, Compose Systems RIP i Xitron Raster Blaster TIFF Catcher.

Produkcja płyt – według specjalnego projektu

Raster Blaster PRO

Raster Blaster Pro jest logicznym rozwinięciem oryginalnego programu TIFF Catcher. Łączy elegancki, wydajny graficzny interfejs użytkownika z najlepszą na świecie technologią interfejsu CTP. Raster Blaster Pro zapewnia inteligentną, zorganizowaną produkcję płyt w praktycznie każdym Workflow w procesie przygotowania do druku, niezależnie od producenta.

Chcesz ekonomicznie połączyć nowy Workflow z istniejącym urządzeniem CTP? Raster Blaster Pro jest kluczem. Chcesz wymienić starzejące się urządzenie CTP, ale wolisz model, który nie jest oferowany przez dostawcę Workflow? Nie ma problemu. Raster Blaster Pro obsługuje ponad 200 najpopularniejszych obecnie urządzeń CTP.

Cechy Raster Blaster Pro

.1

Sterowanie wyjściem z dowolnego miejsca w sieci

.2

Wyświetlanie i organizowanie kolejek
 

.3

Raster Blaster jest kompatybil- ny z ekranami dotykowymi

.4

Zaawansowane WyszukiwaniE

 

.5

Ulepszony widok miniatur każdego zadania
 

.6

Dwukierunkowa komunikacja z urządzeniem wyjściowym

.7

nie jest potrzeb- ny komputer do obsługi interfejsu
 
Zobacz filmy Raster Blaster, które prezentują funkcje produktu.
Ulotka Raster Blaster PRO


Video Raster Blaster Web Client

Video Raster Blaster: Navigator Server and Client

Video Raster Blaster PC Configuration and RIP Setup

Zobacz informacje Video