Uznana marka na świecie materiałów eksploatacyjnych do druku

Płyty offsetowe, filmy i chemia

Agfa jest czołowym producentem innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań w poligrafii. Oferujemy jako Dystrybutor, szeroką gamę rozwiązań dla drukarń akcydensowych, gazetowych i opakowaniowych. Są to systemy Computer-to-Plate, płyty offsetowe, systemy zarządzania barwą, oprogramowanie Workflow oraz różnorodne środki pomocnicze dla drukarń offsetowych. Stosowanie naszych rozwiązań zapewnia korzyści ekonomiczne, ekologiczne oraz dodatkowe udogodnienia, co jest podstawą programu ECO³.


Kilka rzeczy, które są istotne …

       Podczas procesu druku bierze udział dużo materiałów chemicznych, płynnych i półpłynnych, gumowych, metalowych wzajemnie na siebie wpływając. Dlatego bardzo ważne jest dobranie właściwych materiałów eksploatacyjnych aby proces druku przebiegał sprawnie i z doskonałą jakością. Opierając się na sprawdzonej linii produktów AGFA, począwszy od płyt offsetowych, filmów, utrwalaczy, wywoływaczy, roztworów gumujących, roztworów nawilżających, zmywaczy, korektorów a na mleczkach kończąc, mamy pewność popranego ich współdziałania. Poniżej prezentujemy najważniejsze produkty.

Płyty do druku offsetowego

AGFA produkuje wiele specyfikacji płyt offsetowych przeznaczonych do różnych zastosowań.

  • Energy Elite Pro
  • Energy Elite Eco
  • Amigo TS
  • Azura TU
  • Azura TS
  • Azura Vi
  • Eclipse


Wciąż dostarczamy filmy i zapewniamy wsparcie techniczne

   Klisze kontaktowe, klisze do aparatów fotograficznych i klisze do naświetlarek były przez lata standardem w branży drukarskiej. Państwa firma nadal może z nich korzystać. Agfa oferuje portfolio wysokoczułych filmów kontaktowych, fotograficznych i do naświetlarek oraz zapewnia niezbędne wsparcie techniczne. Nasze rozwiązania filmowe gwarantują najwyższą jakość i wygodę wynikającą z zastosowania technologii AGFA.

[dflip id=”14477″ ][/dflip]

Agfa oferuje kompletną linię środków chemicznych dla drukarni.

     Podstawą stałej jakości kolorów jest utrzymanie równowagi farby i wody podczas przygotowania, w trakcie pracy i przy ponownych uruchomieniach maszyny drukującej. Wybór właściwego roztworu nawilżającego i serii środków chemicznych jest kluczowy dla stworzenia kompatybilnego systemu druku. Nasze portfolio obejmuje najnowocześniejsze systemy chemiczne, w tym: roztwory nawilżające, myjki, środki do czyszczenia płyt, produkty konserwacyjne i specjalistyczne.