Uznana marka na świecie materiałów eksploatacyjnych do druku

Płyty offsetowe, filmy i chemia

Agfa jest czołowym producentem innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań w poligrafii. Oferujemy jako Dystrybutor, szeroką gamę rozwiązań dla drukarń akcydensowych, gazetowych i opakowaniowych. Są to systemy Computer-to-Plate, płyty offsetowe, systemy zarządzania barwą, oprogramowanie Workflow oraz różnorodne środki pomocnicze dla drukarń offsetowych. Stosowanie naszych rozwiązań zapewnia korzyści ekonomiczne, ekologiczne oraz dodatkowe udogodnienia, co jest podstawą programu ECO³.


Kilka rzeczy, które są istotne …

       Podczas procesu druku bierze udział dużo materiałów chemicznych, płynnych i półpłynnych, gumowych, metalowych wzajemnie na siebie wpływając. Dlatego bardzo ważne jest dobranie właściwych materiałów eksploatacyjnych aby proces druku przebiegał sprawnie i z doskonałą jakością. Opierając się na sprawdzonej linii produktów AGFA, począwszy od płyt offsetowych, filmów, utrwalaczy, wywoływaczy, roztworów gumujących, roztworów nawilżających, zmywaczy, korektorów a na mleczkach kończąc, mamy pewność popranego ich współdziałania. Poniżej prezentujemy najważniejsze produkty.

Płyty do druku offsetowego

AGFA produkuje wiele specyfikacji płyt offsetowych przeznaczonych do różnych zastosowań.

  • Energy Elite Pro
  • Energy Elite Eco
  • Amigo TS
  • Azura TU
  • Azura TS
  • Azura Vi
  • Eclipse


Wciąż dostarczamy filmy i zapewniamy wsparcie techniczne

   Klisze kontaktowe, klisze do aparatów fotograficznych i klisze do naświetlarek były przez lata standardem w branży drukarskiej. Państwa firma nadal może z nich korzystać. Agfa oferuje portfolio wysokoczułych filmów kontaktowych, fotograficznych i do naświetlarek oraz zapewnia niezbędne wsparcie techniczne. Nasze rozwiązania filmowe gwarantują najwyższą jakość i wygodę wynikającą z zastosowania technologii AGFA.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Agfa oferuje kompletną linię środków chemicznych dla drukarni.

     Podstawą stałej jakości kolorów jest utrzymanie równowagi farby i wody podczas przygotowania, w trakcie pracy i przy ponownych uruchomieniach maszyny drukującej. Wybór właściwego roztworu nawilżającego i serii środków chemicznych jest kluczowy dla stworzenia kompatybilnego systemu druku. Nasze portfolio obejmuje najnowocześniejsze systemy chemiczne, w tym: roztwory nawilżające, myjki, środki do czyszczenia płyt, produkty konserwacyjne i specjalistyczne.