O NAS

Nasza specjalność to Prepress

Naświetlarki, programy RIP i DTP, płyty offsetowe, zarządzanie kolorem w drukarni.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w poligrafii – informatyczne, elektroniczne, organizacji studia DTP – czyni nas godnym partnerem każdej drukarni.

    Firma AKON powstała w 1996 roku. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Poza tym, posiadamy prężnie działający oddział we Wrocławiu. Stawiamy na satysfakcję klienta, oferując najwyższej jakości produkty i usługi z dziedziny poligrafii dla drukarń offsetowych, gazetowych i flexo.

   Misją naszej firmy jest wdrażanie nowych technologii i kompleksowych rozwiązań poligraficznych, opartych na najnowszych osiągnięciach nauki i technologii. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu światowych firm takich jak AGFA, ENFOCUS, TORAY, ABEZETA, AMSKY, HEIGHST, PEAK, które należą do liderów wśród producentów urządzeń, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych.

   Priorytetem naszych działań jest kompleksowa obsługa Klientów, począwszy od materiałów eksploatacyjnych, poprzez urządzenia, oprogramowanie oraz usługi serwisowe i szkolenia.

    Specjalne miejsce w naszej ofercie zajmują profesjonalne szkolenia z zakresu zagadnień poligraficznych, w tym standaryzacji druku oraz profesjonalne kursy z funkcjonalności każdego, oferowanego przez nas oprogramowania. Bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszy się oprogramowanie produkowane przez firmę Enfocus. Firma Enfocus dostarcza rozwiązania do inspekcji, edycji, naprawy oraz automatyzacji przepływu plików PDF w istniejących środowiskach Workflow lub nowo projektowanych. Szczegóły tej oferty oraz pozostałych tematów znajdą Państwo w zakładce Szkolenia.

    Zajmujemy się też skupem, sprzedażą i serwisem urządzeń używanych. Oferujemy urządzenia AGFA, SCREEN, AMSKY, HEIDELBERG, FUJI, KODAK. Naszych klientów zaopatrujemy w części zamienne do tych urządzeń w bardzo dobrych cenach.    

    Ciągle doskonalimy i uzupełniamy swoją ofertę, a wyspecjalizowana i z dużym doświadczeniem kadra firmy, jest stale do dyspozycji klientów.

   Wyrazem dbałości o jakość świadczonych usług są liczne certyfikaty i autoryzacje, a przede wszystkim liczne grono wiernych klientów, z którymi mamy przyjemność współpracować od wielu lat.

Klienci i Partnerzy

Tylko partnerska współpraca gwarantuje obu stronom sukces. Dziękujemy, że co dzień powierzacie nam ambitne zadania, których realizacja jest dla nas największą przyjemnością.