SZKOLENIA Global Vision

Firma Akon prowadzi szkolenia z zakresu obsługi oprogramowania:  global-vision_logo

  1. Proofware

Pierwsze w świecie rozwiązanie do inspekcji opakowania oparte o chmurę. Zabezpieczenie znaków towarowych opakowań od początku do końca, wraz z korporacyjnym dostępem do aplikacji inspekcji tekstu, sprawdzania pisowni, grafiki, prooof’a, kodów kreskowych lub pismo Braille, a wszystko dla dowolnych plików.

  1. DocuProof

Porównywarka do tekstu. Porównuje obszerne dokumenty tekstowe. Dobrze skrojone dla inspekcji kontraktów, publikacji, insertów, manuskryptów oraz wielu innych.

  1. rtProof™

Porównywarka Grafiki. Porównuje wzajemnie obiekty graficzne oraz tekstowe. Dedykowane jest to do inspekcji plików elektronicznych. Dobrze zgrane z cyfrowym porównywaniem dowolnych plików elektronicznych.

  1. ScanProof

Porównywarka oparta o skaner. Porównuje obiekty graficzne i tekstowe. Dedykowana dla inspekcji dokumentów papierowych lub/i elektronicznych. Odpowiednia dla inspekcji ekstremalnie dużych plików/arkuszy dla druku komercyjnego oraz opakowaniowego.

  1. Scan360°

Scan360°™. B Inspekcja butelek oraz tub w szacie graficznej. Odpowiednie do kontroli jakości produkcji przez personel jak też przez drukarzy czekających na inspekcję elementów graficznych i tekstów na przedmiotach cylindrycznych.

  1. Scan Wet-Ink

Wet ink roll scanner to rozwiązanie przeznaczone dla cyfrowego skanowania elementów opakowania. Zaprojektowane z myślą o rynku drukarskim. Scan Wet-Ink™ eliminuje: czasochłonne, kosztowne i zawodne wizualne oceny poprawności, czekanie na suchy wydruk. Dostarcza rozwiązanie zwiększające produktywność i bezpieczeństwo.

  1. Scanbook

ScanBook i jest wysokowydajnościowym skanerem dedykowanym do skanowania książek urządzeń medycznych oraz rynku farmaceutycznego, w celu spełnienia oczekiwań kontroli jakości wielostronicowych dokumentów oraz instrukcji obsługi.

  1. Braille Inspection

Odpowiedź of firmy Global Vision’s na inspekcję pisma Braille. Z najszybszym, najbardziej dokładnymi narzędziami pomiarowymi dostępnymi na rynku, inspekcja Braille obsługiwana jest z precyzją jakiej do tej pory nie widziałeś.

  1. BarProof

Weryfikacja całego arkusza drukarskiego w jednym przejściu!
Weryfikacja kodu kreskowego jest twoim zapewnieniem o najwyższej jakości twojego łańcucha dostaw, co zwiększa zaufanie u twojego klienta.

  1. iCount

Automatyczny „zliczacz” ilości sztuk w pudełku . Automatycznie liczy poprawność ilości dużych stert insertów, broszur, kartonów etc.

Powyższe oprogramowania pokrywają się prawie zupełnie w aspekcie inspekcji całej linii produkcji w celu nie dopuszczenia do sytuacji, że z drukarni lub studia graficznego wyszłaby wadliwa praca.