Wywoływarki HEIGHTS

      Firma HEIGHTS została założona w 1974 roku jako firma zajmująca się projektowaniem inżynieryjnym, a w kolejnych latach odniosła sukces w produkcji szerokiej gamy innowacyjnych urządzeń, głównie na rynku poligraficznym. W połowie lat dziewięćdziesiątych firma HEIGHTS stała się uznanym na całym świecie dostawcą najwyższej jakości sprzętu graficznego.

     W 1999 roku została przejęta przez Global Graphics SA, powracając do poprzednich właścicieli i założycieli w 2002 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Halifax, West Yorkshire w Wielkiej Brytanii. Dzięki działalności produkcyjnej w Wielkiej Brytanii i USA, firma HEIGHTS jest uznawana za wiodącego, światowego dostawcę innowacyjnego sprzętu dla poligrafii, który spełnia stale zmieniające się wymagania tego rynku. Firma HEIGHTS pracuje również w zakresie projektowania, produkcji i dostarczania sprzętu OEM do międzynarodowych korporacji od prawie 40 lat. Z biegiem lat współpraca obejmowała takie firmy jak: Dupont, KPG/Kodak, Fujifilm, Agfa, Dantex, Magnesium Elektron, Toray, BASF/Flint i McDermid.

OFERTA

Wysokiej jakości wywoływarki dla technologii Offestowej lub Flexo oraz urządzenia pomocnicze umożliwiające transport i logistykę płyt w przygotowalni. Do wszystkich urządzeń dostarczamy części zamienne i zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Offset

Wywoływarki zaprojektowane, do obróbki płyt fotopolimerowych, konwencjonalnych i termiczne CtP.

Solvent Flexo

Suszarki, lekkie finiszery i systemy naświetlania, a także kompaktowe systemy wieżowe typu „wszystko w jednym”.

Wyposażenie

Sprzęt do zarządzania płytami, w tym układarki i przenośniki. Istotną cechą jest kompaktowa budowa, oszczędzająca miejsce.