Quite Imposing Plus

Rok założenia: 1995 w Londynie

Siedziba: Shrewsbury, United Kingdom

       Quite Software to eksperci od przygotowania plików PDF w wysokiej jakości, programu do impozycji w postaci wtyczki do Adobe Acrobat, jak również impozycji w rozwiązaniu serwerowym. W 1997 roku stwierdzili, że PDF prawdopodobnie będzie falą przyszłości i zaczęli tworzyć wtyczki do programu Adobe Acrobat. Czerpiąc z doświadczenia w branży poligraficznej i wydawniczej, postanowili skoncentrować się na obszarze produkcji prepress. I tak powstał program do impozycji Quite Imposing Plus.


     Quite Imposing Plus to wtyczka do Adobe Acrobat. Łączy strony w większe arkusze, aby tworzyć książki, broszury lub specjalne aranżacje. Tworzenie broszur lub układanie złożonych układów impozycji nigdy nie było łatwiejsze i to wszystko bez opuszczania programu Acrobat! (Zaawansowani użytkownicy końcowi, którzy nie chcą używać programu Acrobat, mogą korzystać z produktu Hot Folder Quite HOT Imposing). Imposing Plus to narzędzie do impozycji szybkie w nauce i łatwe w użyciu. Daje natychmiastowe rezultaty bez konieczności kosztownego szkolenia lub skomplikowanych przygotowań do pracy.

     Szczególnie ważną cechą wtyczki jest to, że połączone strony są nowym dokumentem PDF, co daje możliwość natychmiastowego sprawdzenia każdego arkusza, oszczędzając czas i pieniądze. Quite Imposing Plus ma o wiele więcej opcji, od powielania stron po dodawanie dat lub numerów stron, a także zaawansowaną funkcję ustawiania impozycji do operowania jednym kliknięciem. Można również zmieniać kolejność stron, dzielić lub łączyć strony parzyste i nieparzyste i nie tylko. Najpopularniejszą funkcją może być łatwy w użyciu program do tworzenia broszur,


który może stworzyć składaną broszurę z dowolnego pliku PDF. Działa całkowicie wizualnie w programie Acrobat, a Ty wybierasz, które pliki chcesz wydrukować, zapisać na później lub wyrzucić.