Rok założenia: 1993r.

Siedziba: Gandawa (Ghent), Belgia

Enfocus należy grupy Esko.

Łączy grafików, operatorów DTP, wydawców i drukarnie

      Enfocus jest wiodącą firmą w dziedzinie oprogramowania, która specjalizuje się w tworzeniu narzędzi  do edycji, korekty i kontroli jakości plików PDF do druku i automatyzuje procesy w środowisku poligraficznym takich jak Pitstop, Switch, Connect, BoardingPass. Innowacyjne rozwiązania firmy, optymalizują systemy przepływu pracy (Workflow) poprzez kompletny łańcuch produkcji – od projektu po finalny wydruk – przez co łączy drukarnie, wydawców i grafików (głównych twórców plików PDF). Produkty Enfocus obejmują działaniem inspekcję wstępną (preflight), wykonywanie auto-korekcji plików PDF, zaawansowaną edycję plików PDF, automatyzację przesyłu plików w celu zapewnienia wydajnej wymiany danych na różnych stanowiskach.

Zespół Enfocus współpracuje z producentami OEM w poligrafii, dostawcami i integratorami oprogramowania, aby połączyć różne systemy w Prepressie, druku i Postpressie, a także zarządzać jakością produkcji.

Enfocus jest jednostką biznesową Esko, firmy Danaher, która posiada ośrodki badawczo-rozwojowe i produkcyjne w Europie, USA, Chinach i Indiach.

Informacja o produktach

Enfocus opracowuje wysokiej jakości technologię Preflight PDF i automatyzację oprogramowania dla drukarń i grafików, aby możliwy był jak najlepszy efekt druku. Nasze rozwiązania eliminują złożoność techniczną tworzenia i korekty plików PDF, dzięki czemu można skupić się wyłącznie na kreacji!

Enfocus

Pitstop Pro

Enfocus

BoardingPass

Enfocus

Pitstop Server

Enfocus

Switch

Enfocus

Connect

Enfocus

StatusCheck