Rok założenia: 1993r.

Siedziba: Gandawa (Ghent), Belgia

Enfocus należy grupy Esko.

Łączy grafików, operatorów DTP, wydawców i drukarnie

      Enfocus jest wiodącą firmą w dziedzinie oprogramowania, która specjalizuje się w tworzeniu narzędzi  do edycji, korekty i kontroli jakości plików PDF do druku i automatyzuje procesy w środowisku poligraficznym takich jak Pitstop, Switch, Connect, BoardingPass. Innowacyjne rozwiązania firmy, optymalizują systemy przepływu pracy (Workflow) poprzez kompletny łańcuch produkcji – od projektu po finalny wydruk – przez co łączy drukarnie, wydawców i grafików (głównych twórców plików PDF). Produkty Enfocus obejmują działaniem inspekcję wstępną (preflight), wykonywanie auto-korekcji plików PDF, zaawansowaną edycję plików PDF, automatyzację przesyłu plików w celu zapewnienia wydajnej wymiany danych na różnych stanowiskach.

Zespół Enfocus współpracuje z producentami OEM w poligrafii, dostawcami i integratorami oprogramowania, aby połączyć różne systemy w Prepressie, druku i Postpressie, a także zarządzać jakością produkcji.

Enfocus jest jednostką biznesową Esko, firmy Danaher, która posiada ośrodki badawczo-rozwojowe i produkcyjne w Europie, USA, Chinach i Indiach.

Informacja o produktach

Enfocus opracowuje wysokiej jakości technologię Preflight PDF i automatyzację oprogramowania dla drukarń i grafików, aby możliwy był jak najlepszy efekt druku. Nasze rozwiązania eliminują złożoność techniczną tworzenia plików PDF, dzięki czemu można skupić się wyłącznie na kreacji!

Enfocus

Pitstop Pro

Enfocus

BoardingPass

Enfocus

Pitstop Server

Enfocus

Switch

Enfocus

Connect

Enfocus

StatusCheck