Wywoływarki Offsetowe

 

TITANIUM 85/125/165 Conventional/Thermal

TITANIUM 85, 125 i 165 to wysokiej klasy, kompaktowe, wysokowydajne wywoływarki do płyt termicznych i konwencjonalnych UV, które zostały zaprojektowane i zbudowane, aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających środowisk przygotowania do druku.

TWP 680/1250 Waterless

Wywoływarki TWP 680/1250 do bezwodnych płyt litograficznych Toray .

TITANIUM PBO

Piec do wypalania płyt, uzupełnia gamę urządzeń Heights TITANIUM. Piec można zintegrować z istniejącą linią płytową. Dostępny jest w rozmiarach 1250 i 1650 mm.

TITANIUM Rinse Gum

Urządzenie do płukania i gumowania Heights Titanium Rinse. Dostępne jest w dwóch szerokościach (125 i 165 mm), urządzenie zapewnia doskonałą jakość wysokowydajnego finiszera płytowego.

PS Stackers

Gama automatycznych układarek płyt HEIGHTS PS jest dostępna w trzech rozmiarach (70/85/125 mm) i jest zalecana dla klientów o średniej wielkości produkcji. Ich kompaktowa konstrukcja zapewnia niewielką powierzchnię, idealną tam, gdzie problemem jest przestrzeń. Regulowana wysokość i kąt pozwala na używanie układarki PS z wywoływarkami i naświetlarkami do płyt bezprocesowych, która jest podłączana bezpośrednio do wyjścia systemu CtP.

PC Conveyors

Gama automatycznych, prostych przenośników płytowych Heights PC jest dostępna w trzech rozmiarach (70/85/125 mm) i jest zalecana dla klientów o średniej wielkości produkcji. Ich kompaktowa konstrukcja zapewnia niewielką powierzchnię, idealną tam, gdzie problemem jest miejsce produkcyjne.