Navigator RIP

Pierwszy dostępny RIP zgodny z PDF 2.0, Harlequin Navigator

Navigator Workflow

Intuicyjny i łatwy do skonfigurowania oraz użycia, Navigator Workflow

Navigator Plate Controller

Impozycja prac na płycie z 1-bit TIFF, która zapobiega marnowaniu obszarów płyty.

Navigator flexo Suite

     Pakiet Flexo Suite składa się z narzędzi RIP i Workflow, zaprojektowanych w celu usprawnienia procesu RIP’owania i składania prac dla płyt fleksograficznych. Flexo Suite łączy w sobie niezwykle szybki RIP kompatybilny z Navigator PDF 2.0 z łatwym w użyciu interfejsem Workflow. Navigator Flexo Suite jest ściśle zintegrowaną kolekcją narzędzi, zaprojektowaną specjalnie do systemów fleksograficznych CTP. Bez względu na to, czy Twoja praca dotyczy tektury falistej, opakowań, etykiet, czy też mieszanych zastosowań, Flexo Suite stanowi konfigurowalną, skalowalną alternatywę dla drogich systemów Prepress. Jeśli myślisz o uaktualnieniu starszego oprogramowania lub dodaniu nowego RIP’a CTP do druku fleksograficznego, zapoznaj się z pakietem Navigator Flexo Suite.

Nowy kierunek w przygotowalni  fleksograficznej

     Jest to koncepcja modułowa, która pozwala użytkownikowi na stworzenie dokładnie takiej funkcjonalności, jakiej potrzebuje, w oparciu o rodzaj wykonywanego przez siebie druku.

Navigator RIP

      Wbudowane funkcje obejmują definiowane przez użytkownika rozdzielczości do 9 600 dpi, Harlequin Precision Flexo Screening z możliwością wyboru kształtu kropek oraz moduł zarządzania kolorem ColorPro.

Navigator Workflow

  Intuicyjny, łatwy w konfiguracji i użyciu, Navigator Workflow jest systemem opartym na architekturze klient-serwer. W miarę jak system przetwarza zadania na każdym etapie, operatorzy widzą postęp w czasie rzeczywistym. Zaawanso- wany podgląd na poziomie pikseli zapewnia precyzję.


Navigator Plate Controller

      Navigator Plate Controller posiada prosty interfejs użytkownika oraz funkcję „przeciągnij i upuść”, a jego zadaniem jest impozycja prac na płytach. Operatorzy wybierają 1-bitowe separacje TIFF z robionych prac i wypełniają płytę, aby zaoszczędzić jak najwięcej materiału. Przesuwanie, obracanie i dodawanie prac odbywa się poprzez kliknięcie i przeciągnięcie ich na miejsce. Użycie przycisku Auto Crop, wygeneruje nowy obraz płyty i zapobiega marnowaniu niewykorzystanych obszarów płyty.

SmartFlexo Screening

      Mamy całkowitą kontrolę nad rastrowaniem w technologii fleksograficznej dzięki systemowi SmartFlexo. Dostosowujemy ustawienia, aby zoptymalizować naświetlanie na płycie, wybierając rastry w technologii AM do FM. Można usunąć piksele z obszarów półtonowych i obszarów jednolitych, aby uzyskać lepsze pokrycie farbą przy jej mniejszej ilości. Można zachować lub zmieniać punkty w trudnych obszarach dzięki opcjom funkcji SmartDot. Wszystko niezależnie od typu płyty!