Cechy programu Navigator Harlequin RIP

Niski koszt zakupu i utrzymania

Przedłuż żywotność swoich drogich systemów CtP, aktualizując tylko ten element, który wymaga uwagi – oprogramowanie! Wydajne moduły RIP i Workflow to komponenty, których wymiana jest najmniej kosztowna, dzięki czemu system jest na bieżąco z nowoczesnymi aplikacjami do projektowania i składu.

Inteligentne śledzenie i wyszukiwanie zadań

Niezależnie od przyjętej konwencji nazewnictwa – numer zgłoszenia, klient, zadanie, data lub kombinacja kilku kluczowych pól – inteligentna funkcja wyszukiwania w programie Navigator działa we wszystkich pracach w czasie rzeczywistym.

Zgodność z PDF 2.0

Navigator, jako jeden z pierwszych RIP-ów spełnia wymagania specyfikacji PDF 2.0,  i zapewnia prawidłową interpretację tych plików. Wykorzystaj obsługę nowych funkcji, takich jak profile wyjściowe na poziomie strony, kompensacja punktu czerni i spektralnie zdefiniowane wartości kolorów spotowych.

Skalowalny

Navigator pozwala zbudować system Prepress odpowiadający Twoim potrzebom, a nie życzeniom dostawcy płyt czy urządzeń CTP. Od in-RIP Traping, wstępnego ustawiania kałamarzy farbowych do Preflighting’u PDF, modułowa konstrukcja systemu Navigator zapewnia, że płacisz tylko za te funkcje, które mają dla Ciebie sens.

Podgląd, który nie zatrzymuje produkcji

Przeglądaj dane RIP z dowolnej stacji roboczej… bez zatrzymywania RIP i utrudniania produkcji. Wybieraj spośród wielu powiększeń, pojedynczych płyt lub kombinacji, kolorów spotowych i Trapingu na poziomie pikseli. Weryfikuj dane, zanim trafią na płytę i będą kosztować Cię pieniądze.

Dostęp w całej sieci

Architektura klient/serwer pozwala na dostęp do prac z dowolnego miejsca, nie tylko z urządzenia wyjściowego. Zgodność z wieloma platformami i zabezpieczenia administracyjne dają operatorom precyzyjną kontrolę nad zadaniami, której potrzebują, bezpośrednio z ich własnych stacji roboczych PC lub Mac.

Możliwość sterowania setkami urządzeń

Xitron zbudował swoją reputację jako alternatywa dla systemów renomowanych firm. Jeśli chcesz zachować swoje obecne urządzenie CTP, jednocześnie usprawniając produkcję Prepress, Xitron prawdopodobnie ma odpowiedź. Niezależnie od tego, czy wykonujesz druk offsetowy, fleksograficzny, cyfrowy, komercyjny, opakowania, etykiety, czy dziesiątki innych aplikacji, większość głównych rynków i metod jest uwzględniona.

Dokładność interpretacji RIP

Nowe funkcje PDF mogą powodować problemy w starszych RIP-ach. Natywne przetwarzanie plików PDF oznacza, że funkcje takie jak przezroczystość,warstwy są obsługiwane czysto i poprawnie, co znacznie zmniejsza liczbę błędów interpretacji, a jednocześnie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Opcje Xitron Workflow

Ink Remapping

Umożliwia szybką poprawę problemów z separacją kolorów, zanim trafią na płytę.

Dodatkowi klienci sieciowi

Skonfiguruj do dziesięciu równoczesnych klientów PC lub Mac kontrolujących przepływ prac z dowolnego miejsca w sieci komputerowej drukarni.

Viewer Plus (przeglądarka)

Uaktualnij moduł przeglądarki o narzędzie do pomiaru rastra i procentowej zawartości punktów, aby zapewnić dokładność proofingu na ekranie.

Dodatkowe sterowanie dla Navigator RIP

Pozwala na sterowanie maksymalnie trzema urządzeniami RIP i ich odpowiednimi urządzeniami wyjściowymi.

PDF Tools

Konwersja plików PS do PDF w ramach Workflow; zastosowanie profili pre-flight i list działań opartych na bibliotece Enfocus. Lokalizuje i poprawia typowe błędy zanim trafią na płytę, oszczędzając cenny czas i pieniądze.

Impozycja InpO2

InpO2 to potężne, modułowe oprogramowanie do impozycji plików PDF, wbudowane w środowisko Acrobat. Jako modułowe rozwiązanie do impozycji, może być dostępne z poziomu Workflow Navigator, zapewniając intuicyjne, logiczne podejście do montażu płyt.

Zapraszamy do umówienia się na prezentację. Prezentacja na żywo daje nam możliwość udzielenia szczegółowych odpowiedzi na Państwa pytania, poznania Państwa wymagań i omówienia sposobów, w jakie Xitron może przynieść korzyści Państwu i Państwa organizacji.

Zobacz broszurę na temat przepływu prac w Navigator Harlequin RIP.

Porównaj produkty Navigator Harlequin RIP.

Demo Navigator Workflow

Tworzenie grzbietu przy użyciu prostej impozycji