Aluva

 

Aluva powstała dzięki doświadczeniu firmy Agfa w zakresie produkcji analogowych i cyfrowych płyt offsetowych, łącząc warstwę kopiową czułą na promieniowanie UV ze sprawdzonym, wysokojakościowym podłożem aluminiowym. W efekcie powstała doskonała płyta uczulona na promieniowanie UV przeznaczona dla systemów Computer to Conventional Plate (CtCP).

 

Optymalne parametry drukowności

Formy drukowe przygotowane z płyt :Aluva charakteryzują się doskonałymi właściwościami drukowymi przez co minimalizują czas poświęcony na przygotowanie produkcji.

Aluva P jest płytą pozytywową przy użyciu której w standardowych warunkach można osiągać nakłady rzędu 150 000 odbitek. Po wypaleniu nakład może przekraczać 1 milion odbitek.

Aluva N jest płytą negatywową nie wymagająca wypalania i możliwą do zastosowania w drukowaniu farbami UV. W standardowych warunkach można osiągać nakłady rzędu 250 000 odbitek.

Wysoka jakość

Aluva charakteryzuje się wysokim kontrastem, a przy naświetlaniu w naświetlarkach Lüscher XPose! UV możliwe jest osiągnięcie liniatury do 200 lpi (80 l/cm) rastrami AM oraz 25μ FM.


[button style=”enigma_btn_black” size=”enigma_btn_large” btn_disable=”0″ url=”https://akon.com.pl/oferta/materialy-eksploatacyjne/plyty-offsetowe-filmy-i-chemia-agfa/” ]Wróc[/button]