Wywoływarki Flexo

 

 

Profile-S

 

(SOLWENT FLEXO)

 

PROFILE to urządzenie składające się ze wszystkich elementów koniecznych do obróbki płyt Flexo i jest specjalnie zaprojektowana dla wszystkich rodzajów płyt i rozpuszczalników. Wszystkie urządzenia do wypłukiwania są skierowane w dół i posiadają obrotowe głowice, jedną szufladę doświetlającą, dwie szuflady suszarki w formacie A4, trzy szuflady suszarki w formacie A1, A2 i A3, sekcja wykańczania światłem wyposażona jest w 9-kanałowy kontroler PLC dla każdej osobnej funkcji urządzenia.

 

BROSZURA

 

S-LINE 36D, 42D, 52D

 

(SOLWENT FLEXO)

 

Urządzenie przeznaczone do suszenia płyt. Posiada 6 szuflad suszących.

 

BROSZURA
 

 

S-LINE 42 & 52 DLF

 

(SOLWENT FLEXO)

 

S-LINE 42 & 52 DLF to połączenie systemu suszenia i doświetlania. System został zaprojektowany do produkcji najwyższej jakości płyt flekso w połączeniu z całą gamą urządzeń S-LINE.

 
 

BROSZURA
 

 

PROFILE-WF

 

(WATER FLEXO)

 

WF jest systemem, który łączy w sobie wszystkie etapy procesu przygotowania płyty w jednym kompaktowym urządzeniu i jest zaprojektowany specjalnie dla nowej generacji płyt fleksograficznych wymywanych wodą. Posiada obrotowe głowice wymywające, jedną szufladę naświetlającą z podsysem, 3 szuflady suszące, jedna szuflada doświetlająca z 9 kanałowym, programowanym kontrolerem.

 

BROSZURA